اکنون حساب وینکر خود را بسازید

تنها چند لحظه زمان میگیرد

نام کاربری (نامی که در نرم‌افزار وینکر به کاربران نشان داده می‌شود)
این نام برای عموم قابل رؤیت می‌باشد و همراه وینک‌های شما نمایش داده می‌شود.
فقط حروف فارسی، انگلیسی، اعداد و فاصله (4 تا 30 حرف) مجاز است.
آدرس پست الکترونیک شما
از این آدرس برای ورود به حساب کاربری استفاده خواهید کرد
و وینکر از این طریق با شما ارتباط خواهد داشت.
یک گذرواژه انتخاب کنید
گذرواژه را تکرار کنید
گذرواژه باید حداقل 6 کاراکتر باشد.
از انتخاب ترکیب‌های بدیهی مانند تاریخ تولد و شماره موبایل خودداری کنید.
اطلاعات این قسمت به منظور درک صحت هویت شما می‌باشد و تحت هیچ عنوان در جایی نمایش داده نمی‌شود.
نام
نام خانوادگی
شماره تلفن

شرایط استفاده

 1. تعاریف

  هیوانو: در نوشتار زیر هر جا سخن از هیوانو باشد، منظور شرکت با مسئولیت محدود «طراحان هیوا نو ایده» خواهد بود.

  وینکر: هر جا از وینکر «Winkere» نام برده شود، منظور نرم‌افزار اختصاصی شرکت طراحان هیوا نو ایده با نام تجاری وینکر «Winkere» وعلامت تجاری است.

  کاربر: وقتی که از کاربر نام می‌بریم، منظور شخصی است که محتوای خود را نشر یا بازنشر می کند، یا از طرف شرکت، سازمان یا ارگان دولتی یا خصوصی اختیار بازنشر محتوا را دارد و محتوایی را بازنشر می کند و یا محتوای بازنشر شده را مشاهده می‌کند (از سرویسهای هیوانو به هر نحو استفاده می‌کند).
  لازم به ذکر است تمام مسئولیت های مربوط به بازنشر محتوا مربوط به شخص یا شرکت بازنشر کننده خواهد بود و هیوانو هیچ مسئولیتی در این قبال ندارد.

  محتوا: محتوا شامل هرگونه داده‌ای است که از طرف کاربران نشر یا مشاهده می شود و در سرویس‌های هیوانو شامل تصویر، اسلاید، ویدیو، فایل صوتی، مدل سه‌بعدی و پیوند اینترنتی می‌باشد. این محتوا روی یک تصویر زمینه قرار خواهد گرفت.

  تصویر زمینه: تصویر زمینه تصویری است که نرم‌افزار پس از تشخیص آن، محتوای منتشر شده را نمایش می‌دهد.

  انتشار (نشر، بازنشر): منظور انتشار هرگونه اطلاعات، و در این نوشتار به طور خاص انتشار محتوا (تصویر، اسلاید، ویدیو، فایل صوتی، مدل سه‌بعدی و پیوند اینترنتی) به وسیله تصویر زمینه توسط سرویس‌های واقعیت افزوده‌ی شرکت هیوانو است.

  محتوای نامناسب: محتوای نامناسب محتوایی است که:

  • درآن مطالبی خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد، خلاف شرع یاعرف اجتماعی باشد، و یا غیراخلاقی یا پایمال کننده‌ی حقوق دیگر کاربران یا شهروندان جامعه باشد (قوانین جمهوری اسلامی ایران).
  • امنیت شخص، گروه، شرکت یا امنیت ملی (هر ملیتی) را به خطر بیندازد (لازم به ذکر است مسئول تشخیص این بند به ترتیب شخص، شرکت یا سازمان‌های مربوط خواهند بود).
  • شامل مطالبی باشند که قوانین مالکیت معنوی یا کپی‌رایت را نقض کند (قوانین مالکیت معنویقوانین کپی‌رایت).
  • دل‌خراش، ترسناک یا رعب‌انگیز و بدون هشدار مناسب باشد (برای محتوای دل‌خراش باید دل‌خراش بودن آن به مخاطب اطلاع داده شده و فرصت کافی برای انصراف از دیدن یا شنیدن آن محتوا به مخاطب داده شود، در رابطه با محتوای ترسناک نیز باید ترسناک بودن قبل از نمایش محتوا به مخاطب اطلاع داده شده و فرصت کافی برای انصراف از دیدن یا شنیدن آن محتوا به مخاطب داده شود).
  • شامل مطالب توهین آمیز به شخص، شرکت یا سازمان‌های خصوصی یا دولتی باشد.
  • شامل تبلیغات یا محتوای دروغین و غیرواقعی باشد.

  گزارش محتوای نامناسب: کاربران موظفند در صورت مشاهده‌ی محتوای نامناسب، به سرعت از طریق پیوند موجود در نرم‌افزار نامناسب بودن محتوای نشر یا بازنشر شده را به اطلاع هیوانو برسانند. هیوانو پس از بررسی، در صورت نامناسب بودن محتوا، به سرعت دسترسی به آن محتوا را به حالت تعلیق در خواهد آورد.

  حقوق مالکیت معنوی: شامل حق نسبت داده شده اثر به خالق، حق انتشار یا عرضه بصورت ناشناس و با نام مستعار و حق حفظ تمامیت اثر، و هر گونه تغییر و تحریف می‌گردد. این حقوق مجزای از حقوق تکثیر و کپی‌رایت هستند. این حقوق طبق قوانین حقوق مولفان جمهوری اسلامی ایران غیر قابل انتقال است.

  کپی‌رایت: مجموعه‌ای از حقوق انحصاری است که به ناشر یا پدیدآورنده‌ی یک اثر اصل و منحصربه‌فرد تعلق می‌گیرد و حقوقی از قبیل نشر، تکثیر و الگوبرداری از اثر را شامل می‌شود.

 2. پذیرش قوانین

  1. لطفا قوانین زیر را به دقت مطالعه کنید. شما می‌پذیرید که این قوانین در هنگام استفاده از سرویس‌های هیوانو بین شما و هیوانو حاکم خواهد بود.
  2. شما موظف هستید به به‌روزرسانی های قوانین توجه کنید. با تغییر این قوانین، قوانین جاری میان شما و هیوانو هم تغییر می‌کند. این به‌روزرسانی‌ها از طریق پست الکترونیک (Email) به اطلاع کاربران خواهد رسید.
  3. استفاده کردن از سرویس‌های هیوانو در هر زمانی، تحت هر حالتی و در هر مکانی نشان دهنده‌ی تایید شما بر قوانین هیوانو (این نوشتار) خواهد بود.
  4. اگر شما از جانب یک شرکت فعالیت می‌کنید، ضمانت می‌کنید که هنگامی که از نرم‌افزار استفاده می‌کنید قانوناً حق ارائه‌ی محتوا از جانب شرکت را دارید.
  5. شما می‌پذیرید که ممکن است هیوانو اعلامیه‌هایی را (از طریق پست الکترونیک یا پیامک) به شما اعلام دارد.
 3. خدمات شرکت هیوانو

  1. هیوانو شرایطی را فراهم می‌آورد تا شما به عنوان شخص حقیقی یا حقوقی (از طرف یک شرکت)، محتوایی را (شامل تصویر، اسلاید، ویدیو، فایل صوتی، مدل سه بعدی و پیوند اینترنتی) در فضای مجازی برای کاربران از طریق نرم افزار وینکر نشر یا بازنشر کنید. این انتشار از طریق تکنولوژی واقعیت افزوده انجام می‌گیرد.
  2. شما تصدیق می‌کنید که طبیعت و شکل ارایه‌ی سرویس ممکن است گاه به گاه بدون اطلاع قبلی به شما تغییر کند. برای مثال ارائه‌ی نسخه‌های جدید نرم‌افزار، رفع ایرادات، اصلاح عملکرد‌ها، قیمت سرویس‌ها و واسط کاربر.
  3. قوانین و شرایط استفاده از سرویس‌ها ممکن است تغییر کند. در صورت تغییر این قوانین، قوانین جاری میان شما و هیوانو نیز تغییر می‌کند. این به‌روزرسانی‌ها از طریق پست الکترونیک به اطلاع کاربران خواهد رسید.
  4. شما می‌پذیرید که در ارائه‌ی برخی سرویس‌ها، هیوانو شرکت‌های وابسته و مربوط را نیز درگیر می‌کند.
  5. هیوانو سرویس‌های خود را بر اساس سیاست استفاده‌ی جوانمردانه ارائه می‌کند . به این ترتیب اگر محتوای شما مقدار زیادی از ترافیک سرورهای هیوانو را اشغال کند به نحوی که باعث اختلال در عملکرد سیستم شود، هیوانو این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که محتوای شما را از دسترس کاربران خارج کند. در صورتی که هیوانو چنین اقدامی را لازم بداند، حداقل 24 ساعت قبل، شما را از طریق پست الکترونیک آگاه خواهد ساخت.
  6. هيوانو به منظور ارائه‌ی بهتر سرويس‌ها و کاهش ترافيک پردازش در سرورهای خود اقدام به حذف محتواهايی که بيش از يک ماه به صورت غيرفعال بوده و يا بيش از يک هفته از شروع ساخت آنها گذشته و هنوز تکميل نشده یا انتشار نيافته‌اند می‌نمايد. در اين صورت هيوانو خود را موظف می داند تا 24 ساعت قبل از حذف محتوا از طریق پست الکترونیک شما را از اين عمل آگاه سازد.
 4. انتشار محتوا

  1. تمام محتوای به اشتراک گذاشته شده (و یا بازنشر شده) باید مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و مطابق عفت عمومی بوده و در چهارچوب اخلاق اجتماعی قرار گیرد.
  2. محتوا نباید حقوق مالکیت معنوی، کپی‌رایت و یا حقوق شهروندی را نقض کند.
  3. محتوا نباید توهین‌آمیز یا افترا‌آمیز باشد.
  4. محتوای ارائه شده نباید ویروس یا بد‌افزار باشد یا کاربران را به سوی انواعی از آن ها هدایت کند یا به طور کلی باعث ایجاد آسیب عمدی به دستگاه‌های کاربران شود.
  5. راهنمایی کردن کاربران به پیوند اینترنتی خاص، باید با اجازه و اطلاع صاحب دامین انجام گردد.
  6. با انتشار محتوا، شما به هیوانو اجازه می‌دهید که این محتوا را در اختیار کاربران دیگر قرار دهد.
  7. شما به هیوانو اجازه می‌دهید که تصویر زمینه را مورد پردازش قرار دهد و از اطلاعات پردازش شده برای شناخت محتوا استفاده کند (این اجازه کاملا رایگان، بدون حق امتیاز و بدون محدودیت جغرافیایی خواهد بود).
  8. هیوانو اجازه دارد تصویر زمینه را تا مدت مورد نیاز برای اطمینان از عملکرد بهینه‌ی سیستم نگهداری کند.
  9. انتشار محتوایی که تصویر نامطلوبی از شرکت هیوانو و برندهای آن (من جمله برند وینکر) متبادر کند، موجب تعلیق محتوا خواهد بود.
 5. قوانین مربوط به اشتراک گذارندگان

  1. تمام محتوای به اشتراک گذاشته شده (و یا بازنشر شده) باید مطابق بندهای 4.1 تا 4.5 باشد. کاربران موظفند در صورت مشاهده‌ی محتوایی ناقض این موارد، از طریق نرم‌افزار یا وب‌سایت وینکر، مسئولان شرکت هیوانو را مطلع کنند.
  2. در صورت مشاهده یا دریافت گزارش مبنی بر وجود هر گونه محتوای ناقض قوانین ذکر شده در این نوشتار، محتوای مذکور پس از بررسی و تایید نامناسب بودن آن توسط هیوانو، در اسرع وقت از سوی شرکت حذف خواهد گشت.
  3. در صورت مشاهده تکرار انتشار محتوای نامناسب (به قسمت تعاریف مراجعه شود)، هیوانو کاربر را از استفاده ازسرویس‌ها محروم خواهد کرد.
  4. در طول فرایند ثبت نام، لازم است شما اطلاعاتی راجع به خودتان ارایه دهید. بدیهی است این اطلاعات باید کامل، صحیح و به‌روز باشند.
  5. به یاد داشته باشید که فقط شما مسئول حفظ امنیت اطلاعات حساب کاربری خودتان شامل نام کاربری و کلمه عبور خواهید بود.
  6. شما حق دارید انتشار محتوای خود را در هر زمانی متوقف کنید.
  7. تبدیل فرمت محتوا به فرمت قابل استفاده در سیستم بر عهده کاربر خواهد بود، و هیوانو عواقب عدم استفاده صحیح از سیستم از قبیل عدم کارکرد صحیح و اشتراک گذاری مناسب را نمی‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر در مورد تبدیل فرمت محتوا به قسمت دستورالعملها مراجعه کنید.
  8. هر آنچه که در یک محتوا بیان می شود (به هر طریقی) نشان دهنده نظر شخص نشر یا بازنشر کننده یا شرکتی است که شخص از جانب آن بصورت قانونی اقدام به انتشار محتوا می‌کند و هیوانو هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده و مطالب آن نخواهد داشت.
  9. شخص بازنشر کننده یا شرکت مورد نظر مسئول هرگونه صحت یا عدم صحت مطالب بازنشر شده خواهند بود و هیوانو هیچ گونه مسئولیتی در این قبال ندارد.
  10. اگر به هر نحوی آشکار شود که شما بر خلاف بندهای این نوشتار عمل کرده اید، هیوانو حق خواهد داشت فعالیت شما را تعلیق کند.
  11. اگر هیوانو به هر نحوی تشخیص دهد محتوای شما یا عضویت شما در سرویس‌ها، یک ریسک امنیتی برای سیستم، کاربران یا جوامع بشری است، حق دارد به سرعت عضویت شما در سرویس و نیز در سایت را بدون اطلاع قبلی لغو کند.
  12. در صورت درخواست پلیس یا مراجع قضایی برای ردگیری مجرمان (شامل مجرمین سایبری و غیرسایبری در هر نقطه ای از دنیا) هیوانو اختیار خواهد داشت هر اطلاعاتی را که در اختیار دارد تسلیم مراجع قانونی مربوط گرداند.
  13. هیوانو در حالت تعلیق عضویت شما دسترسی مخاطبان را به محتوای بازنشر شده محدود می کند ولی ملزم به پاک کردن هیچ یک از آنها از حافظه سرورهای خود نخواهد بود.
  14. در صورتی که دسترسی به محتوای فردی 3 بار به علت محتوای نامناسب تعلیق گردد، او از دسترسی به همه‌ی سرویس‌های هیوانو محروم خواهد شد و اکانت مربوطه مسدود می‌شود.
 6. حقوق مالکیت معنوی و کپی‌رایت

  1. سرویس‌های هیوانو مختص شرکت طراحان هیوا نو ایده و تحت کپی‌رایت این شرکت هستند و استفاده کردن از سرویس‌های هیوانو تحت هر عنوانی، هر حالتی و در هر مکانی، تحت حق مالکیت معنوی، و نیز حق کپی‌رایت برای هیوانو خواهد بود و همچنین تمام عواید این سرویس‌ها متعلق به هیوانو است.
  2. تمام حقوق مالکیت معنوی و عواید حاصل از محتوای منتشر شده، مربوط به شما خواهد بود.
  3. شما نباید برند تجاری خود را جایگزین برند هیوانو و یا وینکر کنید، مگر آنکه هیوانو تحت قرارداد مکتوب، این اختیار را به شما داده باشد.
  4. هیوانو به شما اختیار می‌دهد که با استفاده از نرم‌افزار وینکر و سرویس‌هایی که برای شما فراهم می آورد، محتوای خود را منتشر کرده و در اختیار مخاطبان خود قرار دهید.
  5. شما به هیوانو اختیار باز کردن و عمل‌آوری مجدد محتوا را صرفا به منظور آماده‌سازی برای انتشار می‌دهید تا هیوانو بتواند سرویس‌های خود را به نحو مطلوب ارایه کند. لازم به تذکر است هیوانو هیچ گونه مسئولیتی در قبال فایل های نادرست و یا فرمت‌های غیر قابل اجرا روی نرم‌افزار نخواهد داشت. برای اطلاعات بیشتر به بخش دستورالعملها مراجعه کنید.
  6. بدیهی است هرگونه کپی‌برداری، دیکامپایل کردن برنامه (تبدیل آن به کدهای زبان برنامه‌نویسی) و استخراج منابع یا تغییر دادن برنامه به هر دلیلی و در هر شرایطی مگر با اجازه رسمی از هیوانو تحت قرارداد مکتوب، پیگرد قانونی خواهد داشت.
  7. شما مجاز نیستید نرم افزار وینکر یا سرویس‌های هیوانو را مهندسی معکوس کنید.
  8. همچنین شما نمی‌توانید سرویس‌های هیوانو را تحت هیچ عنوانی بفروشید، قرض داده یا اجاره بدهید.
  9. شما نمی‌توانید سرویس‌های هیوانو را دستکاری کنید یا از پایه سرویس‌های هیوانو جز از طریق سایت یا نرم‌افزار وینکر استفاده کنید مگر با اجازه رسمی از شرکت هیوانو تحت قرارداد مکتوب، در غیر این صورت مشمول پیگرد قانونی خواهید شد.
 7. سیاست‌های حفظ حریم خصوصی

  1. اطلاعاتی که هیوانو از اشخاص یا شرکت‌ها جمع آوری و استفاده می‌کند محدود به کمترین اطلاعات ممکن برای فراهم آوردن سرویس‌ها به نحو مطلوب برای کاربران است. هیوانو تحت هیچ شرایط از این اطلاعات به شکلی که کاربران را شناسایی کند استفاده نخواهد کرد، مگر تحت شرایط ذکر شده در این نوشتار (من جمله بند 5.12).
  2. برای تشخیص تصاویر زمینه، لازم است تصویر ثبت شده در نرم‌افزار توسط دوربین گوشی برای پردازش به سرورهای هیوانو فرستاده شود. بدیهی است با این تصاویر نیز مطابق بند 7.1 رفتار خواهد شد.
  3. در صورت استفاده از نام و لوگوی شرکت‌های دیگر، آدرس وب‌سایت‌های ثبت شده‌ی آنها و یا سایر مسایل مرتبط‌، هیوانو حق تعلیق و حذف محتوا و تصویر زمینه مربوط را خواهد داشت.

ساخت حساب وینکر